Höstupptakt

Written by Webmaster on juli 30th, 2021

Onsdagen den 11 augusti kl. 18.30 träffas vi för en liten höstupptakt vid Ryggåsstugan i Snöån.

Jag vill att du anmäler senast söndag 8/8 till mig (ring eller sms:a) på tfn 070-7348811 – detta för att vi brukar förbeställa det vi ska äta så det finns färdigt när vi kommer dit (du kan också skicka ett sms). Vill du veta vad som finns kan du titta på deras hemsida – www.ryggasstugan.com – och om du vill ha en smörgås måste du även välja ljust eller mörkt bröd. Då klubbens ekonomi inte tillåter några större utsvävningar så får du betala detta själv.

Enligt coronarestriktionerna får vi sitta 8 st/bord om vi sitter inomhus, utomhus är det fritt antal så vi hoppas naturligtvis på fint väder så vi kan sitta på bryggan!

Hoppas just du kommer!

 

/Anki

 

Comments are closed.